Oyun Kategorileri

Savaş Oyunları logo
Savaş Oyunları
16

Savaşçı Asker

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Savaşçı Asker Oyunu Oyna

Savaşçı Asker ; Askerleriniz ile düşmanlarınıza karşı savaşın. Birçok düşman askeri var ve hepsini yok edin. Öldürdüğünüz düşman askerlerinin üzerinden geçerek onları sırtınıza alabilir ve siper olarak kullanabilirsiniz. Koşarken karşınıza çıkacak olan tuzaklara ve dikenli tellere de dikkat etmelisiniz. Savaşınızı Yön tuşlarıyla kontrol ederek, Space tuşuyla düşmanlara ateş edersiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Savaşçı Asker Oyunu 16919 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -66 Savaş Oyunları

Savaşçı Asker Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Savaşçılar ve Okçular Savaşçılar ve Okçular eski çağ savaşçınız ile bütün düşmanları yok edin. Düşmanlarınızın hepsini yok edin. 1. oyuncu Yön tuşları ve Mouse, 2. oyuncu ise `W,A,S,D ve Space ile savaşın. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Savaşçı Asker Savaşçı Asker Askerleriniz ile düşmanlarınıza karşı savaşın. Birçok düşman askeri var ve hepsini yok edin. Öldürdüğünüz düşman askerlerinin üzerinden geçerek onları sırtınıza alabilir ve siper olarak kullanabilirsiniz. Koşarken karşınıza çıkacak olan tuzaklara ve dikenli tellere de dikkat etmelisiniz. Savaşınızı Yön tuşlarıyla kontrol ederek, Space tuşuyla düşmanlara ateş edersiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Askeri Çatışma Askeri Çatışma Askerleriniz ile düşmanlarınıza karşı savaş yapın. Bütün düşmanlarınızı çatışmada yok etmelisiniz. Düşmanlarınıza nişan alın ve onları yok edin. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.