Oyun Kategorileri

Savaş Oyunları logo
Savaş Oyunları
16

Savaş Oyunları

0/0

Savaş Oyunları

Sessiz Saldırı Sessiz Saldırı Sessiz saldırı düşman askeri karargahına baskın yaparak düşmanların tarafından kullanılacak silahları yok etmelisin. Düşman askerlerine yakalanmadan sessizce askeri karargah bölgesine sız. Düşmanlar seni fark ederlerse onlardan kurtuluşun çok zor. Oyun yüklendikten sonra Start game butonu ile oyunu başlat. Sessiz kahramanı Yön tuşları ile kontrol ederek, Space tuşu ile suikast bıçağın kullanabilirsin. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Bazuka Savaşı Bazuka Savaşı Askerleriniz ile bazuka savaşı yaparak düşmanlarınızı yok edeceksiniz. Bazuka etkili bir silah. Attığınız noktada ki bütün düşmanları yok eder. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Askeri Çatışma Askeri Çatışma Askerleriniz ile düşmanlarınıza karşı savaş yapın. Bütün düşmanlarınızı çatışmada yok etmelisiniz. Düşmanlarınıza nişan alın ve onları yok edin. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Dünya Savaşı Dünya Savaşı Askerleriniz kontrol ederek düşmanlarınızı yok edin. Düşmanlarınıza karşı stratejik baskınlar yapın. Bütün düşmanları yok edin. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Tank Savaşı Tank Savaşı Tanklarınız ile düşmanlarınızı yok ediyorsunuz. Düşman tankları çok sayıdalar. Bütün düşman tanklarını yok edin. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Counter Strike Counter Strike Counter Strike yılların mükemmel savaş oyunu sessiz saldırı ile sizlerle. Counter Strike ile düşmanlarınızı yok edin. Takım halinde düşmanlarınızı yok edin. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Call of Duty Call of Duty Call of Duty askerlerin ile düşmanları yok edin. Kendi orduna komutanlık yap ve düşmanlarını yok et. Call of Duty Mouse ile düşmanlarınıza ateş edebilir, W ve S tuşlarını kullanarak saklanabilirsiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Spartacus Gladyatör Savaşı Spartacus Gladyatör Savaşı Spartacus eski çağdaki düşmanlarınız ile savaşıyorsunuz. Gladyatör savaşçı askerlere denir. Bütün düşmanları yok edin. Spartacus Yön tuşlarıyla kontrol ederek, X tuşuyla saldırı yapabilirsiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Savaşçı Asker Savaşçı Asker Askerleriniz ile düşmanlarınıza karşı savaşın. Birçok düşman askeri var ve hepsini yok edin. Öldürdüğünüz düşman askerlerinin üzerinden geçerek onları sırtınıza alabilir ve siper olarak kullanabilirsiniz. Koşarken karşınıza çıkacak olan tuzaklara ve dikenli tellere de dikkat etmelisiniz. Savaşınızı Yön tuşlarıyla kontrol ederek, Space tuşuyla düşmanlara ateş edersiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Savaş Arabası Savaş Arabası Çöldeki düşman ordusu ile savaşıyorsunuz. Savaş arabanız çok güçlü. Bütün düşman askerlerini yok etmelisiniz. Savaş arabanızı W,A,S,D tuşlarıyla kontrol ederek, Mouse ile düşmanlarınıza ateş edebilirsiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Tank Tank Savaş tankınız ile düşmanlarınıza karşı saldırıyorsunuz. Bütün düşman tanklarını yok etmelisiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Terörist Baskını Terörist Baskını Teröristlere baskın yaparak hepsini yok etmelisiniz. Askeriniz ile bütün teröristleri yok edin. Savaşçınızı W,A,S,D ile kontrol ederek, Mouse ile ateş ediyorsunuz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Savaşçılar ve Okçular Savaşçılar ve Okçular eski çağ savaşçınız ile bütün düşmanları yok edin. Düşmanlarınızın hepsini yok edin. 1. oyuncu Yön tuşları ve Mouse, 2. oyuncu ise `W,A,S,D ve Space ile savaşın. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Savaş Tankı Savaş Tankı Savaş tankı ile savaşarak tankınızı geliştirebilirsiniz. Savaşları kazandıkça daha iyi bir tank oluşturabilirsiniz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

Savaş Gemisi Savaş Gemisi Savaş geminiz ile düşmanlarınıza karşı savaşın. Bütün düşman gemilerini batırmalısınız. Savaş geminizi Yön tuşları ve Mouse ile kontrol ediyorsunuz. Sessiz Saldırı yapmak isteyenler için Sessiz Saldırı Oyunu ve Sessiz Saldırı Oyunları sunan siteniz.

0/0